امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118317
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ موضوع «فهم عمومی قرآن و راه‌های تحقق آن» مدتی است که در

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ موضوع «فهم عمومی قرآن و راه‌های تحقق آن» مدتی است که در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیگیری می‌شود. در ادامه، توضیحات «محمد‌حسین محمد‌زاده» مدیر رادیو قرآن را در خصوص برنامه‌ها و اقدامات رسانه متبوعش برای بالا بردن فهم عمومی قرآن کریم که به فارس ارائه شده است، می‌خوانید.

«فهم زبان قرآن» برنامه ویژه رادیو قرآن در حوزه آموزش عمومی

محمد‌زاده، آموزش عمومی قرآن کریم را رویکرد اصلی این شبکه رادیویی عنوان کرد و گفت: در اغلب برنامه‌های این شبکه، رویکرد آموزشی وجود دارد اما سرفصل ویژه‌‌ای با موضوع فهم آیات الهی برای 6 ماه دوم سال 1393 در نظر گرفته‌ایم که در این راستا سلسله برنامه‌ای با عنوان «فهم زبان قرآن» همه روزه از این شبکه رادیویی پخش می‌شود.

وی در خصوص آیتم‌های این برنامه که شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 19:30 پخش می‌شود، گفت: آموزش واژگان قرآن، قواعد صرف و نحو و نکات ترجمه‌ای قرآن از جمله آیتم‌های برنامه «فهم زبان قرآن» است که علاقه‌مندان ضمن آشنایی با بیش از نیمی از سوره‌های قرآن به مباحث تدبر در قرآن هم ورود پیدا می‌کنند.

به گزارش فارس حجت‌الاسلام حمید محمدی صاحب تألیفات قرآنی متعدد و دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور کارشناس این برنامه است.
 
در ادامه، می‌توانید نمونه‌ای از این برنامه را بشنوید

جلسه اول برنامه «فهم زبان قرآن»

 
انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار