امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118329
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، شب گذشته سیدعلی ضیاء مجری و تهیه‌کننده برنامه «بعضیا» میزبان داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، شب گذشته سیدعلی ضیاء مجری و تهیه‌کننده برنامه «بعضیا» میزبان داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ بود.

فرضیایی در این گفت‌وگو اظهار کرد: برای انتخاب لباس‌هایم مادرم نظر نهایی را می‌دهد کسی که کار کودک انجام می‌دهد باید در دل خانواده باشد. من کودکی خوبی داشتم و فرصت عمو پورنگ که پیش آمد به نوعی گذشته داریوش فرضیایی است و کودکی من به حساب می‌آید اما حالا انسان بالغ و دارای دغدغه‌ها، مشکلات و آرزوها و خواسته‌های مثل مردم معمولی هستم.

وی درباره پدر درگذشته‌اش گفت:‌ 4 ماه است پدرم را از دست داده‌ام من همزمان با بیماری لاعلاج او سر برنامه زنده می‌آمدم و برنامه بهترین تکنیک بود تا دردهایم را فراموش کنم. اجرا مرا از فضای غم‌انگیز بیمارستان دور می‌کرد اما بلافاصله پس از برنامه به خانه می‌رفتم پدرم مدت‌ها روی تخت دراز کشیده بود و من با افتخار و حسرت می‌گویم که کمتر توانستم از او مراقبت کنم.

وی افزود: معمولاً پسرها بیشتر مامانی هستند  و دخترها هم بابایی، پدر ما جذبه خاصی داشت و من سعی کردم در تمام لحظات روزهای آخر زندگی او کنارش باشم.بعد از برنامه انگار که قرار است بچه‌ام را ببینم اشتیاق داشتم پیش پدرم بروم مادرم دلش برایم می‌سوخت اما من می‌گفتم این فضایی که حالا تجربه می‌کنم تعریف دیگری از زندگی است.

عموپورنگ یادآور شد: بعد از اینکه بزرگ می‌شویم انگار از پدرهای‌مان خجالت می‌کشیم اما حالا احساس می‌کنم به آغوش پدرم نیاز دارم

وی همچنین در پاسخ به سؤال ضیاء در مورد بیماری برادرش نیز گفت: برادرم سال 84 سرطان گرفت و از دنیا رفت آن روزها آقاجان‌زاده تهیه‌کننده برنامه خودش مرا را به بیمارستان می‌برد خدا خیرش بدهد چقدر این تضاد سخت بود من در دلم درد داشتم اما وقتی مقابل دوربین می‌آمدم حضور بچه‌ها غم‌های مرا جبران می‌کرد.

وی در پاسخ به اینکه چرا تا به حال درباره این موضوعات سخنی نگفته، توضیح داد: من فرصتی برای بیان این مسائل در برنامه بزرگسال نداشتم مخاطب کودک هم چه گناهی دارد که بخواهد از این چیزها باخبر باشد دغدغه من شاد بودن و شاد کردن مخاطبانم است.

فرضیایی در پاسخ به سؤال دیگر مجری برنامه درباره اظهارنظری که مرضیه برومند درباره پورنگ داشته تصریح کرد:‌ من با افتخار می‌گویم من و اکیپ عموپورنگ کارهایی در تلویزیون انجام دادیم که هم شاد بوده و هم مضامین آموزشی داشته است. اینکه می‌گویم من به نمایندگی از اکیپی که تابلوی آنها به حساب می‌آیم خوشحالم نویسنده برنامه ما کسی است که کار کودک انجام می‌دهد یا شاعر ما شکوه قاسم‌نیا خود مؤلف کتاب کودک است و مشخصه ترانه کودک را می‌شناسد بنابراین اگر کسی فضا را جور دیگری استنباط کند اشتباه کرده است حتی خواندن آواز ترانه در برنامه با آموزش همراه است.

وی درباره موضوع سری‌دوزی عمو و خاله در تلویزیون اظهار کرد: پورنگ اسم اولیه من بود اما بچه‌ها به من لقب عمو را دادند روز اول فکر نمی‌کردیم به اینجا برسیم اما بسیار تلاش کردیم. کارهای گروهی موفق می‌شوند گرچه در کشور ما زیاد تجربه نمی‌شود.

وی درباره اینکه یک بار به صورت جدی با آقاجان‌زاده به بن‌بست رسیده است، تصریح کرد: نه اینطور نیست ما خیلی بحث می‌کنیم قاعده کار حرفه‌ای اینگونه است کنکاش و پرسش و پاسخ و انتقاد لازمه کار است گاهی آقاجان‌زاده می‌گوید من به این برنامه قانع نیستم چرا که اگر قانع باشیم نمی‌توانیم جلوتر برویم. بنابراین همیشه بحث پیش می‌آید اما هدف ما متعالی است.

وی تصریح کرد: ضیاء جان ما در این سازمان آدم‌های زیادی را می‌بینیم و همکاری با آنها را تجربه کرده‌ایم اما در مسائل مالی آقاجان‌زاده را حتی بسیار بسیار بیشتر از خودم قبول دارم.

وی در پاسخ به اینکه آیا شما پول‌دارید، گفت: بله من پول دارم و به شوخی دستش را داخل جیبش برد.

وی ادامه داد: نمی‌دانم چرا این سؤال را می‌کنی من هم مثل همه کسانی که تلاش می‌کنند پول در می‌آورم پول بد نیست بعضی‌ها درآمدشان را لای لحاف و تشک می‌گذارند بعضی‌ها هم در بانک من هم پول دوست دارم چون زندگی با پول می‌چرخد.

فرضیایی اذعان کرد: پو‌ل‌دار کسانی هستند که فیلم‌ ساختند و فیلم‌شان فروش کرده آنها خیلی پول‌دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار