امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11833
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۴
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد غرضی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری طی سخنانی در مسجد احمدیه نارمک تهران ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد غرضی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری طی سخنانی در مسجد احمدیه نارمک تهران اظهار داشت: امام(ره) سلطه اروپایی - آمریکایی را در ایران از بین برد و نشان داد که ارتش‌ها و امکانات تبلیغاتی آنها اثری ندارد. الآن هم که انتخابات در پیش است، هرشب صدها رادیو و تلویزیون علیه دولت، رهبری، انقلاب، روحانیون و کشور برنامه پخش می‌کنند اما چون تقلبی هستند، راه به جایی نمی‌برند.

وی افزود:‌ باید به مردم کمک کرد تا زندگیشان تأمین شود و شعار من بر اساس جمهوری اسلامی است. باید جمهوریت و اسلامیت را توسعه دهیم زیرا از آنها غفلت شده است.

غرضی تأکید کرد: پایه و اساس جمهوریت، رأی مردم است و از وقتی انقلاب اسلامی صورت گرفته کودتایی در کشور نداشته‌ایم اما باید قدری فضا را باز کرد و کارها را بیشتر به مردم سپرد.

این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری در ادامه سخنانش اظهار داشت: از اول انقلاب تا کنون، 330 استاندار عوض شده است که نشان می‌دهد عمر متوسط هر کدام از آنها دو سال بوده است. بنده در توسعه جمهوریت، انتخاب استاندارها را به رأی مردم می‌گذارم تا مردم استاندارشان را برای 4 سال انتخاب ‌کنند. تغییر 91 استاندار در یک دولت، ضعف آن دولت است.

غرضی با اشاره به وضعیت تهران، گفت: باعث خجالت است که در تهران کارتن‌خواب داریم. ما پیش از این چنین چیزی در تهران نداشتیم. اگر استان‌ها آباد بود، این افراد به تهران نمی‌آمدند و به این وضعیت دچار نمی‌شدند.

غرضی خاطرنشان کرد: تهران را به 6 استان با 6 استاندار تبدیل خواهم کرد تا به خوبی به وضعیت مردم رسیدگی شود.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: دولت تا پایگاه اجتماعی نداشته باشد، نمی‌تواند اعمال قدرت کند. جمهوریت توانایی اداره کشور و تصمیم‌گیری را بالا می‌برد. دولتی که با 9 میلیون رأی آمد، هیچ کاری نتوانست انجام دهد چون طرف مقابل او همانقدر قدرت داشت. هر که با تعداد رأی کم بیاید نمی‌تواند کاری کند.

غرضی با بیان اینکه توسعه در حوزه‌های مختلف کشور صورت گرفته، گفت: اما دولت‌های مختلف نباید بیش از درآمدشان هزینه می‌کردند زیرا باعث تورم شده‌اند باید با تورم مبارزه کرد. این دولتها قانونی بودند ولی اسلامی نبودند چون دولت نباید دست در جیب فقرا کند. باید دست چنین دولتی را قطع کرد.

وی با بیان اینکه تورم پوست مردم را کنده است، اظهار داشت: مردم به دولتی رأی دهند که بیش از درآمدش هزینه نکند. از مشروطه تا حالا نام نیکی از دولتها نمانده است. تورم ریشه تولید را خورده و باعث واردات اجناس خارجی شده و اشتغال را از بین برده است.

وی افزود: آنچه که قاعده کشور را می‌سازد، رأی مردم است و اگر مردم بایستند، دولت ضد تورم ایجاد می‌شود. بنده پایگاه اجتماعی را قویتر از قوانین می‌دانم.

غرضی تأکید کرد: اگر همه مردم پای کار بیایند یک روزه تورم را از بین می‌بریم. صد سال است که در این کشور تولید نمی‌شود و هر روز چیزی وارد می‌شود و دلارها را خارج می‌کند. تنها چاره کشور این است که دولت ضد تورم به وجود بیاوریم.

غرضی در پایان با اشاره به معضل اعتیاد در جامعه گفت: دو گروه مواد مخدر مصرف می‌کنند. یکی فقرا از بیکاری و دیگری اغنیا از پولداری و ریشه تمام این گرفتاری‌ها این است که به جای اشتغال مواد مخدر وارد جامعه می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها