امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118330
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی حواشی پدید آمده بر سر راه اکران عمومی چند فیلم سینمایی دارای پروانه نمایش،شورای مرکزی کانون ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی حواشی پدید آمده بر سر راه اکران عمومی چند فیلم سینمایی دارای پروانه نمایش،شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه‌ای به حجت الله ایوبی خواستار عدم تسلیم در مقابل خواسته های فراقانونی شدند.

در متن این نامه آمده است:«متأسفانه مدتی است شاهد فشارهای روز افزون بر شما و سازمان سینمایی در رابطه با اکران چند فیلم سینمایی می‌باشیم؛ فشارهایی که عمدتاً توسط جریان های حاضر و غیر مسئول و خارج از روال طبیعی اعمال می‌گردد. باور ما این است که حفظ شأن و جایگاه مدیران سینمایی وابسته به پایداری آنها بر قوانین و تصمیات اصولی است که اتخاذ کرده‌اند.عدم نمایش فیلم‌هایی که دارای پروانه نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند بدلیل سلائق عده‌ای معدود،صرفاً باعث تزلزل جایگاه مدیریتی شما و ایجاد جو نا امنی در فضای سینمایی کشور می‌شود.

ما مصرانه از شما می‌خواهیم تا با اجرای صریح قانون و پایداری بر تصمیماتتان و عدم تمکین در برابر خواسته های فراقانونی، فضایی امن و آرام را برای سینماگران این مرز و بوم فراهم سازید که در این مسیر کانون کارگردانان سینمای ایران درکنار شما خواهد بود».

بنابراین گزارش، طبق اعلام روابط عمومی سازمان سینمایی،این نامه در تاریخ نوزدهم مهر 93 به دست و رویت رئیس سازمان سینمایی رسیده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار