امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118332
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، پس از پایان کنسرت‌های حسین علیزاده در شهرهای مختلف آلمان، کارگاه آموزشی تار و سه تار در شهر کلن آلمان و با همکاری ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، پس از پایان کنسرت‌های حسین علیزاده در شهرهای مختلف آلمان، کارگاه آموزشی تار و سه تار در شهر کلن آلمان و با همکاری دانشکده موسیقی این شهر، در تاریخ شنبه 15 نوامبر 2014 برگزار خواهد شد.

حسین علیزاده صرفنظر از حضور انفرادی و یا گروهی در جشنواره‌های مختلف بین المللی و برگزاری تورهای بداهه نوازی در داخل و خارج از کشور، با توجه به اشتیاق هنرجویان جوان در شهرهای مختلف، سایت رسمی و مکتب آموزشی خود را با نام «مکتب علیزاده» و با مدیریت سعید محمدی در تابستان سال 1390 پایه گذاری نمود که پس از چند ماه، در پاییز همان سال مراسم افتتاح و رونمایی از لوگوی مکتب، در شهرستان گرگان برگزار و همچنین اولین کلاس آموزشی ایشان در آن شهر دایر شد.
سپس این کلاس‌ها در شهرهای تهران، شیراز، مشهد، قزوین و تبریز تشکیل شد و طی این دوره‌ها، هنرجویان زیادی از تجارب حسین علیزاده بهره بردند.

در ادامه نیز با توجه به برنامه‌ریزی‌های موجود و استقبال هنرجویان، مقرر است تا این کلاس‌ها در برخی شهرهای دیگر، در داخل و خارج از کشور نیز به صورت دوره‌ای برگزار شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها