امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118339
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم شیفت شب (چنین گذشت بر من) چهارمین اثر بلند سینمایی نیکی کریمی در مقام کارگردان است که علاوه بر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم شیفت شب (چنین گذشت بر من) چهارمین اثر بلند سینمایی نیکی کریمی در مقام کارگردان است که علاوه بر کارگردانی، تهیه کنندگی‌این فیلم را نیز به عهده دارد.

درتازه ترین اثر سینمایی نیکی کریمی بازیگرانی چون لیلا زارع، محمدرضا فروتن، سحر قریشی و امیر آقایی ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم رویکردی اجتماعی دارد و به خانواده از زاویه ای خاص نگاه می‌کند.

درخلاصه داستان این فیلم آمده است: ناهید و فرهاد در شهر بزرگ تهران زندگی آرامی را می گذرانند اما...

محمد احسانی در حاشیه دیدار خود از پشت صحنه فیلم یاد شده، ضمن مغتنم شمردن حضور کارگردانان زن در عرصه سینمای حرفه ای، اظهار داشت : مسائل خانوادگی یکی از سوژه هایی است که فیلمسازان در ژانر اجتماعی به آن می پردازند وبخش زیادی از تولیدات سینمای ایران را به خود اختصاص داده است .

وی افزود: آسیب شناسی و پرداختن به موضوع زوج های جوان که ازموضوعات مبتلا به روز است.هم میتواند باعث تحکیم بنیان های خانواده شود و هم به جذب مخاطب سینما کمک کند.هر کارگردانی از منظر خود به این موضوع نگاه و به آن می پردازد. از ویژگی فیلم «شیفت شب» نگاه یک کارگردان زن به این مقوله است که توقع می رود توأم با نوعی شاعرانگی، دیدن لطافت ها و زیبای های زندگی مشترک خانوادگی و دغدغه مندی برای حفظ و تحکیم نهاد خانواده باشد.

وی همچنین درباره جشنواره امسال فیلم فجر اشاره کرد: با حضور کارگردان صاحب نام و طیف های مختلف کاری رقابت بسیار جدی را شاهد خواهیم بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار