امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118342
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
«احمد حاجی‌شریف» معاون نظارت بر چاپ قرآن کریم سازمان دارالقرآن‌الکریم به عنوان صادرکننده مجوز چاپ قرآن در جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با فارس با ...

«احمد حاجی‌شریف» معاون نظارت بر چاپ قرآن کریم سازمان دارالقرآن‌الکریم به عنوان صادرکننده مجوز چاپ قرآن در جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با فارس با رد ادعای مسئولان سعودی درباره کشف و ضبط قرآن تحریف شده از زائران ایرانی خانه خدا گفت: این ادعا از اساس کذب است و اگر سعودی‌ها اسناد خود را به همراه مجوز‌های چاپ قرآن مذکور که باید در آن درج شده باشد ارائه کنند ما به آنها جایزه هم می‌دهیم.

وی با تأکید بر جوسازی بودن این موضوع علیه شیعیان گفت: از خبری که سعودی‌ها منتشر کرده‌اند بر می‌آید که قرآن ادعایی آنها از دسته قرآن‌های با چاپ نفیس است و این در حالی است که هیچ زائری قرآنی با این وزن و حجم را برای سفر حج استفاده نمی‌کند و از آنجایی که زائران ایرانی افراد متمولی هستند کسی چنین قرآنی را برای فروش هم با خود به عربستان نمی‌برد.

این متخصص رسم و ضبط قرآن کریم با اشاره به اینکه در ایران نظارت شدیدی بر چاپ قرآن صورت می‌گیرد از مسئولان سعودی خواست که قرآن ادعایی خود را به همراه مجوزهای چاپ مندرج در آن ارائه کنند؛ چرا که چنانچه این قرآن توسط جمهوری اسلامی ایران چاپ و عرضه شده باشد حتما باید دارای محوز چاپ باشد، در غیر این صورت ادعای آنها مردود است.
انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها