امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118350
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فلیم تلویزیونی «پنجمین نفر» به تهیه‌کنندگی عباس گلرسان و کارگردانی بهروز خلجی در شبکه یزد تولید شده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فلیم تلویزیونی «پنجمین نفر» به تهیه‌کنندگی عباس گلرسان و کارگردانی بهروز خلجی در شبکه یزد تولید شده است.

روح الله مفیدی، مهدی امینی خواه، سیما مطلبی، نادیا میر رکنی، علی هویدایی و مهدی قانع در این فیلم تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«پنجمین نفر» در بافت تاریخی یزد فیلمبرداری شده حاج خلیفه صابر ثابت که سال‌هاست با شرینی یزدی کام دیگران را شیرین ساخته است در برخورد فرزندانش با تلخی مواجه می‌شود. حادثه‌ای مرگبار مسیر زندگی را برای خانواده‌اش تغیر می‌دهد اما این شروع ماجراست که این فیلم 90 دقیقه‌ای را شکل می‌دهد.

فیلم تلویزیونی «پنجمین نفر» به کارگردانی بهروز خلجی، دوشنبه ۲۱ مهر ساعت ۱۳ از شبکه شما پخش می‌شود.

مستند همزیستان خلیج فارس از شبکه «شما»

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مستند تلویزیونی همزیستان خلیج فارس به کارگردانی، تهیه کنندگی و تصویربرداری سیدعلی محترمی در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس تولید شده است. این مستند فاخر دوشنبه از شبکه شما پخش می‌شود.

سیدعلی محترمی گفت: تصویر برداری این اثر ارزشمند در زیر آب های خلیج فارس در جزیره فارور، لارک، ابوموسی و بنی فارور انجام گرفته است.

کارگردان این مستند افزود: در طبیعت و بخصوص در اعماق دریا موجودات به سه صورت همسفره، انگلی و همزیستی زندگی می کنند و همزیستی شکل خاصی از حیات جانوری است که دو موجود زنده زندگی و حیاتشان وابسته به خدمت از طرف دیگری است.

سیدعلی محترمی اضافه کرد: همزیستان خلیج فارس مستندی می باشد که به بررسی همزیستی حیوانات در اعماق دریا می پردازد و آن دسته از جانوران دریایی که به صورت همزیستی و در کنار یکدیگر زندگی می کنند را به تصویر می‌کشد.

در این اثر به همزیستی نوعی میگو با ماهی گاوی، ماهی آرایشگر که بدن دیگر ماهی ها را تمیز می‌کند، همزیستی مرجان ها با نوعی جلبک و غیره اشاره شده است.

طرفداران مستندهای زیست محیطی می توانند که این برنامه را دوشنبه 20 مهر 93، ساعت 23:15 از شبکه شما تماشا کنند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها