امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118355
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۳
تعداد بازدید: 19
ابوالقاسم هوشمند عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: رشد و

ابوالقاسم هوشمند عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: رشد و شکوفایی علمی کشور مستلزم آرامش در بستر دانشگاه‌ها است. آرامشی که پس از گذشت نزدیک به دو سال از عمر این دولت هنوز روانه دانشگاه‌ها نشده است.  

وی افزود: امروز مهمترین دغدغه فعالان دانشجویی معرفی هرچه سریع‌تر یک وزیر باکفایت برای تصدی وزارت علوم است؛ وزارتخانه‌ای که بی‌شک یکی از مهمترین و شاخص‌ترین وزارتخانه‌های یک دولت به حساب می‌آید، زیرا اساس پیشرفت یک کشور رشد علمی آن است.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: در انتخاب وزیر علوم باید مطالبات مقام معظم رهبری از دانشگاه‌ها و وزارت علوم در اولویت قرار گیرد. همچنین آقای روحانی باید جلوی رشد قارچ گونه حامیان فتنه در دانشگاه‌ها را بگیرد و از معرفی گزینه‌ای که مرزبندی با فتنه ندارد پرهیز کند.

هوشمند مد نظر قرار دادن مطالبات دانشجویان را یکی دیگر از شاخصه‌های انتخاب وزیر علوم دانست و افزود: وقتی به فرموده امام (ره) دانشگاه مبدا همه تحولات است، پس لازم است فردی متصدی این پست شود که سابقه‌ای انقلابی و درخشان داشته و از رتبه علمی بالایی برخوردار باشد تا همه طیف‌های سیاسی اجتماعی و علمی در این تحولات سهیم باشند.

وی در واکنش به سخنان رئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها مبنی بر اینکه «نقد دانشجویی زیبایی دیگری دارد» گفت: اگر صادقانه حرفتان را باور دارید چرا دانشجویان بصورت گزینشی برای جلسه دعوت شدند،

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور خطاب به رئیس جمهور گفت: واقعا نقد کردن و اعتراض به انتصاب فعالان فتنه در دانشگاه‌ها در جایگاه ریاست، تخریب مسلمان و از بین بردن آبروی آن است؟ پس تخریب میلیون‌ها رای و بردن آبروی نظام توسط فتنه‌گران و حامیان دانشگاهی آنان چه می‌شود؟

هوشمند در پایان با نامناسب خواندن نجفی برای تصدی وزارت علوم گفت: بی‌شک آقای روحانی با درایت و سابقه انقلابی که دارند دولت را دچار چنین خطای چالش برانگیزی نمی‌کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها