امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11840
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قاهره، یک منبع مسئول در هواپیمایی مصر ضمن اشاره به ساماندهی پرواز هواپیماها بین ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قاهره، یک منبع مسئول در هواپیمایی مصر ضمن اشاره به ساماندهی پرواز هواپیماها بین تهران و مصر از آغاز ماه آینده میلادی گفت: روابط جهانگردی بین دو طرف از سرگرفته می شود.

این منبع در حالی از هماهنگی بین وزارت هواپیمایی و شرکت ها و وزارت جهانگردی مصر برای از سرگیری روابط با تهران خبر داده است که روابط دو طرف در یک ماه و نیم گذشته متوقف شده بود.

بنابر اعلام منبع مزبور، فروگاههای الاقصر واسوان و نیز شرم الشیخ بنابر هماهنگی با شرکت های جهانگردی آماده استقبال از مسافران ایرانی خواهند بود تا به این ترتیب جهانگردان ایرانی بتوانند از آثار تاریخی وتمدنی مصر دیدن کنند.

هشام زعزوع وزیر جهانگردی مصر پیش از این تاکید کرده بود که هیچ تصمیمی در خصوص توقف پروازهای جهانگردی با ایران اتخاذ نشده است و اکنون زمان آن رسیده است که پروازها از ماه آینده میلادی ساماندهی شود.

این در حالی است که مصر و ایران پس از 30 سال قطع روابط، در راستای  نخستین گام برای از سرگیری روابط دو جا نبه دو ماه پیش پرتوکل همکاری جهانگردی را امضاء کردند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها