امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118404
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 47
رضا جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به لایحه خروج از رکود در مجلس اظهار داشت: این لایحه در کمیسیون ...

رضا جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به لایحه خروج از رکود در مجلس اظهار داشت: این لایحه در کمیسیون مربوطه مجلس در حال بررسی است و همزمان نمایندگان طرحی را در این راستا تهیه کرده بودند که اکنون به دنبال ادغام این طرح با لایحه دولت هستند اما تاکنون خروجی نداشته است.

مدیرکل امور مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به سؤال که در مورد پرداخت بدهی 40 هزار میلیاردی مقرر شد که دولت آن را در لایحه کاهش دهد، گفت: مباحثی که در کمیسیون توسط نمایندگان مطرح می‌شود در حد پیشنهادات بوده و مصوبه‌ای وجود ندارد و نظر دولت در لایحه رسما اعلام شده است.

وی افزود: در بحث تسعیر ارز نظرات متفاوتی ارائه می‌شود اما هنوز تصمیم‌گیری و کار به قطعیت نرسیده است.

به گفته جلالی، خبری از احصا شدن میزان بدهی دولت بر اساس تکالیف قانونی در لایحه ندارم و اختلافات جدی در مورد چند ماده وجود دارد.

مدیرکل امور مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: این اختلافات باید با بررسی به هم نزدیک شود و در نهایت به جمع‌بندی برسد که عمده مباحث راجع به پرداخت بدهی دولت از محل تسعیر ارز و کاهش سهم واریزی صندوق توسعه ملی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها