امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118413
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۹
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نگوین خوان فوک» معاون نخست‌وزیر ویتنام بعدازظهر امروز -دوشنبه- با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نگوین خوان فوک» معاون نخست‌وزیر ویتنام بعدازظهر امروز -دوشنبه- با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان ملاقات و گفت‌وگو کرد.3

در این دیدار، وزیر امورخارجه کشورمان، مناسبات جمهوری اسلامی ایران و ویتنام را خوب و مثبت توصیف و ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور در تمام ابعاد به ویژه اقتصادی توسعه یابد.

در ادامه وزیر امور خارجه کشورمان بر همکاری دو کشور در چارچوب همکاری‌های جنوب - جنوب در زمینه‌های مختلف تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با 1+5 گفت: جمهوری اسلامی ایران در چارچوب مقررات بین‌المللی به غنی سازی خود ادامه خواهد داد.

وزیر امورخارجه کشورمان همچنین بر تبادل اطلاعات و و تجربیات بین دو کشور تاکید و اظهار داشت: زمینه‌های بسیار خوبی برای توسعه همکاری‌ها و رفت و آمدها و افزایش همکاری بین شرکت‌های خصوصی دو کشور وجود دارد.

نگوین خوان فوک معاون نخست‌وزیر ویتنام ضمن ابراز خرسندی از دیدار از کشورمان گفت: ما از حق صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران در استفاده از انرژی هسته‌ای حمایت کرده و بر این باوریم که ایران نقش برجسته‌ای در ایجاد صلح و امنیت منطقه‌ای دارد.

معاون نخست‌وزیر ویتنام همچنین از افزایش همکاری‌ها در تمام زمینه‌ها و به ویژه اقتصادی و انتقال تکنولوژی بین دو کشور استقبال و بر نقش وزرای خارجه دو کشور در توسعه روابط بین ایران و ویتنام تاکید کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار