امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118422
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۱
تعداد بازدید: 16
محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ...

محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ائتلاف شکل

گرفته بر علیه داعش توسط آمریکا و متحدانش در منطقه گفت: اعضای ائتلاف ضدداعش خود عامل ایجاد این گروه تروریستی بوده‌اند و اینکه گفته شود این ائتلاف به دلیل کشته شدن دو خبرنگار آمریکایی به دست داعش تشکیل شده تحلیل بسیار غلط و سطحی‌نگرانه‌ای است.

وی اضافه کرد: تشکیل ائتلاف ضدداعش به دلیل کشته شدن دو خبرنگار آمریکایی به دست این گروه فریبی بیش نیست و این اقدام را می‌توان یک اقدام برنامه‌ریزی شده از قبل دانست تا به دین وسیله زمینه حضور نیروهای آمریکایی در سوریه و عراق فراهم شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آمریکا با تشکیل ائتلاف ضدداعش به دنبال حضور در سوریه و تضعیف حکومت این کشور است تا با این اقدام حاشیه امنی را برای رژیم صهیونیستی در منطقه ایجاد کند.

کوثری در پایان گفت: دولت ترکیه بداند که غیرت مردم این کشور از سردمداران آنها بیشتر است و اجازه نخواهند داد تا ترکیه به محلی برای آموزش تروریستها تبدیل شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها