امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118426
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۱
تعداد بازدید: 16
هادی غفاری مدیر مؤسسه الهادی در حاشیه همایش امتداد اعتماد که عصر امروز دوشنبه در موسسه الهادی برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ...

هادی غفاری مدیر مؤسسه الهادی در حاشیه همایش امتداد اعتماد که عصر امروز دوشنبه در موسسه الهادی برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که امروز مشخص نبود که جلسه‌ای برای طرح موضوع زندانیان فتنه ۸۸ بود یا انتخابات آینده مجلس، آیا شما می‌دانید هدف اصلی از برگزاری این همایش چیست، گفت: ما مجموعاً آدم‌هایی هستیم که صدها خواسته داریم و هر مناسبتی را بهانه می‌کنیم تا خواسته‌های خودمان را مطرح کنیم.
وی ادامه داد: قطعاً آزادی زندانیان سیاسی، آزادی سران اصلاحات و جان گرفتن احزاب خواسته ما است.

غفاری در پاسخ به سؤال دیگری در خصوص اینکه آیا آقای عارف به صورت مستقل از دیگر مجموعه اصلاحات فعالیت می‌کند، بیان داشت: این طور نیست و امروز آقای عارف با آقای خاتمی دیدار کرده‌اند و خودشان را جزیی از بدنه بزرگ اصلاحات می‌دانند.

وی درباره بحث سرلیستی حجت‌الاسلام ناطق نوری در انتخابات مجلس گفت: ما هنوز به دنبال سرلیست نرفته‌ایم و درون خودمان در حال فعالیت و برنامه‌ریزی هستیم.

مدیر مؤسسه الهادی در پایان گفت: هر کس که نظام را قبول داشته باشد و انگلیسی، آمریکایی و غارتگر بیت‌المال نباشد می‌توانند در مؤسسه ما جلسه برگزار کند و ما در خدمت آنها هستیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها