امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118431
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب « گرگ سالی »  نوشته امیر حسین فردی که ادامه رمان برجسته او  با عنوان « اسماعیل » است به چاپ دوم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب « گرگ سالی »  نوشته امیر حسین فردی که ادامه رمان برجسته او  با عنوان « اسماعیل » است به چاپ دوم رسید.

داستان رمان « گرگ سالی » درباره جوانی مبارز است که پس از فرار از دست نیروهای ساواک به منطقه سبلان پناه می‌برد و در آنجا با گرگ‌های آدمخواری که آمریکایی‌ها برای اصلاح نژاد گرگ‌های ایرانی به آن منطقه فرستاده‌اند، درگیر می‌شود. فردی در این داستان به کشمکش میان اسماعیل و گرگ‌هایی می‌پردازد که آمریکایی‌ها برای اصلاح نژاد گرگ‌های ایرانی به منطقه سبلان آورده‌اند.  آمریکایی‌ها که در آن زمام کشت و صنعت مغان را برعهده داشتند، درصددند گرگ‌های آدم ‌خواری را در این منطقه بار آورند تا بتوانند برای کشتن افراد انقلابی ازآنها استفاده کنند.
 
« گرگ سالی » پیش از انقلاب اسلامی را روایت می‌کند که آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها در اطراف مجتمع اقتصادی کشاورزی مغان دست به اصلاح نژاد گرگ‌ها می‌زنند، اما این گرگ‌های اصلاح نژادی توسط آمریکایی‌ها مبدل به گرگ‌های آدمخوار می‌شوند و زندگی را بر مردم منطقه تنگ می‌کنند.
 
گفتنی است این کتاب در 400 صفحه و تیراژ 2500 نسخه با قیمت 20هزار و 900 تومان توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار