امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118442
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۱
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، تهیه‌کنندگی و اجرای این برنامه گفت و گو محور و 50 دقیقه ای را شاهین جمشیدی بر عهده دارد.  این برنامه هر روز ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، تهیه‌کنندگی و اجرای این برنامه گفت و گو محور و 50 دقیقه ای را شاهین جمشیدی بر عهده دارد.  این برنامه هر روز میزبان هنرمندانی از عرصه های مختلف بازیگری، نقاشی، خطاطی و سایر حوزه ها ، ورزشکاران و همچنین جوانان موفق و نخبه ایرانی است.

طراحی دکور این برنامه را پیمان قانع بر عهده داشته است. همچنین متن کار نیز توسط گروهی از نویسندگان نوشته می شود.

جمشیدی «یک فنجان چای» را فرصتی برای گفت‌وگویی دوستانه با هنرمندان و جوانان موفق ایرانی دانست و گفت: یک فنجان چای یک برنامه روتین عصرگاهی است که هر روز میزبان یکی از هنرمندان خواهد بود. این هنرمندان صرفا از حوزه تصویر و بازیگری به برنامه دعوت نمی شوند. بلکه سعی می کنیم تا نمایندگانی از همه عرصه های هنری در برنامه حضور یابند.

وی افزود: ضمن این که آیتم مهم دیگری هم برای برنامه در نظر گرفته ایم که طی آن جوانان موفق و نخبه ایرانی معرفی می شوند. کسانی که تا به حال دیده نشده اند و از جنس مردمند اما کارهای بزرگی را انجام داده اند. همچنین کسانی که فکر می کنند استعداد زیادی دارند اما تا به حال فرصت دیده شدن را پیدا نکرده اند، در بعضی قسمت ها مهمان برنامه می شوند.

مجری برنامه «سفر بخیر» درباره علت انتخاب این نام برای برنامه ادامه داد: در فرهنگ ما ایرانی ها وقتی می خواهیم یک گپ دوستانه با کسی داشته باشیم معمولا او را به نوشیدن چای دعوت می کنیم. در اینجا هم این اتفاق می‌افتد، در واقع نوشیدن چای بهانه ای می شود برای با هم بودن و حرف زدن با مهمانان برنامه. اسم و ایده این برنامه یکسالی هست که مطرح شده است. در این برنامه تلاش می کنیم تا جنس گفت وگوها متفاوت باشد و یک برنامه عصرگاهی جذاب را روی آنتن ببریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار