امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118445
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به دبیری حبیب ایل بیگی همزمان با عید سیعد غدیر، با خوش آمدگویی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به دبیری حبیب ایل بیگی همزمان با عید سیعد غدیر، با خوش آمدگویی قومیت های مختلف ایرانی همراه با ساز و دهل فردا 22 مهرماه ساعت 9:30 صبح رسما افتتاح می‌شود.

بنابراین گزارش آغاز رسمی این دوره از جشنواره فیلم کوتاه تهران بدون هیچ سخنرانی و تنها با حضور اقوام مختلف ایرانی در محوطه باز پردیس سینما ملت برگزار می‌شود.

دراین مراسم نمایندگانی از قومیت های مختلفی چون، کرد، لر، بلوچ، یاسوج، تربت حیدریه، مازندران و ... حضور دارند و درحالی که لباس های محلی پوشیده اند، به منظور معرفی فرهنگ و سنت نقاط مختلف ایران نمایش آیینی به همراه موسیقی بومی نقاط مختلف ایران را در حضور مهمانان داخلی و خارجی اجرا می‌کنند.

در ادامه همراه با اجرای موسیقی آیینی مناطق مختلف اسپند نیز دود می شود و پس از آن روبان قرمز سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران توسط حبیب ایل بیگی دبیر و میزبان این دوره از جشنواره بریده می شود و به این ترتیب سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران رسما افتتاح می‌شود.

پس از افتتاح رسمی این مراسم فیلم کوتاه «میزبان» به کارگردانی امید عبداللهی به عنوان نخستین فیلم از این جشنواره رأس ساعت 10:30 در سالن شماره 2 پردیس سینما ملت نمایش داده می‌شود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری حبیب ایل بیگی از تاریخ 22 تا 28 مهرماه به مدت 6 روز در پردیس سینما ملت برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها