امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11845
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 194
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «محمد کامل عمرو» با محکوم کردن تصمیم تل‌آویو برای احداث 1000 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «محمد کامل عمرو» با محکوم کردن تصمیم تل‌آویو برای احداث 1000 واحد مسکونی در قدس شرقی تاکید کرد که این اقدام تلاش‌های مربوط به ازسرگیری مذاکرات سازش را ناکام می‌گذارد.

عمرو اظهار داشت که اعلام تصمیم تل‌آویو برای احداث 1000 واحد مسکونی در قدس شرقی از یک سو و از سوی دیگر تجاوزات مکرر علیه مسجدالاقصی، بی‌اعتنایی اسرائیل به جامعه جهانی و احساسات میلیون‌ها مسلمانان و نادیده گرفتن همه معاهدات و قوانین بین‌المللی را نشان می‌دهد.

وی هشدار داد که استمرار تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه قطعنامه‌های بین‌المللی نه تنها به نابودی راه‌حل دو دولت می‌انجامد بلکه اوضاع در اراضی اشغالی را در لبه پرتگاه قرار می‌دهد.

رژیم صهیونیستی با وجود انتقاد نهاد‌های بین‌المللی به گسترش شهرک‌سازی ادامه داده و قصد ساخت بیش از 1000 واحد مسکونی در شرق بیت‌المقدس دارد.

این اقدام رژیم صهیونیستی در راستای سیاست پاکسازی نژادی این رژیم صورت می‌گیرد و این خبر همزمان با شکایت فلسطینیان مبنی بر تخریب خانه‌هایشان توسط بولدوزرهای اسرائیلی منتشر شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها