امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118454
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۱
تعداد بازدید: 66
«فرج الله سلحشور» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: به تازگی طرحی را به مرحله اجرا درآورده ایم که در آن قصه های قابل توجه و ...

«فرج الله سلحشور» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: به تازگی طرحی را به مرحله اجرا درآورده ایم که در آن قصه های قابل توجه و خدامحورانه زندگی تک تک مردم ایران می تواند در آن جای بگیرد.

وی ادامه داد: قسمتی را در سایت موسسه فرهنگی تبیان فیلم طراحی کرده ایم که سیستم جامع قصه های تبیان نام دارد و کسانی که فکر می کنند جریان و ماجرای قابل توجه و منحصر به فردی در زندگی آنها روی داده که خدا نقش پررنگی دارد می توانند آن را در این پایگاه ثبت کنند.

کارگردان سریال یوسف پیامبر علیه السلام اظهار داشت: بعد از ثبت واقعه در این سایت، شورای تحقیق ما این ماجراها را بررسی می کنند و در صورت داشتن شرایط، پس از خرید قصه از صاحب آن، ماجرا به شورای فیلمنامه نویسی ارجاع می شود. در این بخش نویسندگان ما روی آن واقعه کار می کنند و فیلمنامه نوشته شده و در نهایت کارگردانی می شود.

سلحشور تصریح کرد: با این اقدام مردم ما نیز در چرخه تولید فیلم ها و سریالها قرار می گیرند و خودشان را بیشتر در این آثار می بینند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار