امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118467
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
احمدرضا ایمانی، رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار ...

احمدرضا ایمانی، رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: امسال قریب ۵هزار انجمن اولیا و مربیان در مدارش شهر تهران فعالیت می‌کنند و فقط مدارس بزرگسالان ما هستند که در این خصوص استثناء بوده و همه مدارس ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم دارای انجمن هستند.

وی ادامه داد: امسال در شهر تهران از اول شهریور انتخابات انجمن‌های اولیا و مربیان به ویژه مدارس ابتدایی انجام شده است.

ایمانی در خصوص برنامه‌های سال جاری انجمن اولیا و مربیان یادآور شد: سه کارگروه تخصصی داریم که کیفیت بخشی  به این سه کارگروه یعنی کارگروه آموزشی، پرورشی و عمرانی یکی از اهداف مهم است که می‌خواهیم انجام بدهیم.

رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران اضافه کرد: در مباحث کلان تربیتی از ظرفیت‌های انجمن اولیا و مربیان استفاده می‌کنیم و در مباحث تخصصی از مشارکت اولیا استفاده خواهیم کرد و آنچه که برای ما مهم است، استفاده از مشارکت فکری و تخصصی اولیا است.

وی در خصوص دریافت وجه از اعضای اولیا و مربیان مدارس گفت: تا اول مهر طبق دستور‌العمل وزارت آموزش و پرورش در این خصوص انتظاری نداریم؛ اما آنچه مسلم است بعد از مهر همه اولیا و افراد خیر با توجه به نیازهای که در سطح مدارس احساس می‌کنند، می‌توانند ورود پیدا کنند و در عرصه اقتصادی نیز به موازات مشارکت فکری خود، مشارکت داشته باشند اما اجباری در این کار نیست.

ایمانی خاطر نشان کرد: بحث مشارکت مالی کاملاً داوطلبانه است؛ اما بدون مشارکت اولیا اهداف مورد نظر محقق نمی‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها