امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118494
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان بین المللی خیریه و امدادرسانی «آکسفام» اعلام کرد که در صورتی که رژیم صهیونیستی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان بین المللی خیریه و امدادرسانی «آکسفام» اعلام کرد که در صورتی که رژیم صهیونیستی قید و بندهای طولانی مدت بر وارادت را برندارد، بیشتر وعده‌های مالی کمک به غزه در کنفرانس بازسازی غزه که یکشنبه (دیروز) برگزار شد، قبل از اینکه به دست مردم غزه برسد چندین دهه در حساب‌های بانکی خواهند ماند.

بر اساس گزارش «العرب پرس»، آکسفام در ادامه افزود که با توجه به قید و بندهای فعلی و قیمت واردات، برای ساخت 89 هزار منزل ، 226 مدرسه و دیگر زیرساخت‌های تخریب شده 50 سال زمان نیاز است.

اعضای شرکت‌کننده در کنفرانس غزه وعده کمک 5.4 میلیارد دلاری را به غزه دادند (جزئیات بیشتر). «کاترین ایسویان» مدیر منطقه‌ای آکسفام در سخنانی اعلام کرد تا زمانی که دولت‌های کمک کننده به غزه برای برداشتن محاصره آن تلاش نکنند کودکان بی خانمان کنونی غزه در زمان ساخت خانه‌هایشان به سن اجداد خود خواهند رسید. این سازمان تاکید کردکه به غزه کمک‌های انسانی می‌رساند اما بازسازی نیاز به هزینه زیاد دارد.

آکسفام، نام یکی از بزرگترین گروه‌های بین‌المللی امدادرسانی برای ریشه‌کن کردن فقر، گرسنگی و بی‌عدالتی، متشکل از 15سازمان در 98کشور، است. موسسه‌ی آکسفام در سال 1942 در دانشگاه آکسفورد در قالب یک کمیته امدادرسانی برای مبارزه با قحطی توسط فعالان اجتماعی و دانشگاهیان آکسفورد تاسیس شد. اولین شعبات خارج از کشور آکسفام، در سال 1963 در کانادا تاسیس شد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها