امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11850
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک منبع امنیتی مصر به روزنامه مصری «الوطن» گفت که دستگاه‌های امنیتی در سینا که مامور تعقیب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک منبع امنیتی مصر به روزنامه مصری «الوطن» گفت که دستگاه‌های امنیتی در سینا که مامور تعقیب متهمان ربایش هفت سرباز مصری هستند، پیشرفت‌های زیادی محقق کرده‌اند که می‌تواند بازداشت متهمان طی چند روز آینده را تسهیل نماید.

وی اشاره کرد که از جمله نتایج مثبت این قضیه دستگیری «ولید صالح کیلانی النخلاوی»(23 ساله) کارگر یک فروشگاه لوازم یدکی است که به پخش فیلم ویدیوئی سربازان ربوده شده در سایت‌های اینترنتی متهم است.

هفت سرباز مصری دو هفته پیش در صحرای سینا توسط افراد مسلح ناشناس ربوده شدند که یک هفته بعد با تلاش ارتش مصر و طی عملیات گسترده در سینا، آزاد شدند و پس از آزادی این سربازان، «محمد مرسی» رئیس جمهور این کشور از قبایل سینا خواست تا سلاح‌های خود را تحویل دهند.

این در حالی است که تعدادی از شیوخ قبایل سینا با استقبال از حضور ارتش در صحرای سینا برای تامین امنیت ساکنان آن با هر گونه تحویل دادن سلاح‌های خود مخالفت کرده و گفتند که به دلیل اوضاع ناامن سینا بویژه پس از انقلاب 25 ژانویه، داشتن سلاح ضروری است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها