امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118528
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
«وحید عقاد»، استاندار حلب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تاکید کرد که وضعیت خدمت رسانی به مردم در اغلب مناطق استان ...

«وحید عقاد»، استاندار حلب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تاکید کرد که وضعیت خدمت رسانی به مردم در اغلب مناطق استان و شهر حلب رو به بهبود است و دولت تمام تلاش خود را بکار می‌برد تا نیازهای مردم این مناطق را به توجه به نزدیک شدن فصل زمستان و سرما تامین کند.

عقاد افزود: با وجود تمام مشکلات تلاش می‌شود، وضعیت ارائه خدمات به ویژه در حوزه سوخت مانند نفت و گازوئیل و بنزین را بهبود ببخشیم، اما وضعیت برق‌رسانی در شهر حلب همچنان نامطلوب است که دلیل آن اقدامات تخریبی گروه‌های تروریستی در شبکه‌های انتقال برق است.

وی ادامه داد: سازمان برق استان حلب تلاش بسیاری برای ترمیم خرابی‌ها دارد، اما گروه‌های مسلح تلاش‌های این سازمان به ویژه در منطقه «المنصوره» برای رفع خرابی‌ها را با مشکل و مانع مواجه می‌کنند.

استاندار حلب تاکید کرد که سیطره ارتش سوریه بر برخی مناطق شهر حلب و ریف آن، به ویژه آزادسازی «حندرات» تاثیر مثبت بسزایی بر مردم شهر حلب گذاشته و موجب شده، ارتش سوریه دامنه عملیات‌های خود در مناطق تحت تصرف گروه‌های مسلح را توسعه دهد و حلقه محاصره برآنها را به ویژه در منطقه «کاستلو» و بزرگراه مرتبط با آن تنگ‌تر و راه‌های امداد و کمک رسانی این گروه‌ها را قطع کند.

عقاد با بیان اینکه سرنگونی مواضع دفاعی گروه‌های مسلح در مناطق فوق الذکر تنها مرهون وقت و زمان است، از هلاکت تعدادی از سرکردگان گروه‌های تروریستی در مناطق عملیاتی ارتش سوریه در حلب خبر داد.

وی در پاسخ به سوالی درباره بازتاب تصرف برخی مناطق شهر عین العرب یا کوبانی، در ریف شمالی حلب از سوی گروه تروریستی تکفیری داعش گفت: بالطبع در این مدت شاهد ورود شمار زیادی از پناهجویان کُرد به دیگر مناطق استان و شهر حلب بودیم که در آینده بر حلب تاثیر خواهد گذاشت، اما در بُعد نظامی این حمله را باید تنها نقشه‌ای استعماری منطقه‌ای – بین المللی به رهبری ترکیه و آمریکا برای تسلط بر این شهر ملاحظه کرد، اما ارتش و نیروهای مسلح و نیروهای دفاع مردمی و کمیته‌های دفاع مردمی کُردهای سوریه آماده مقابله با هرگونه حمله از سوی داعش هستند.

عقاد با بیان اینکه نگاه و دیدی مثبت میان اهالی حلب به دلیل توسعه عملیات‌های ارتش سوریه در مناطق تحت تصرف گروه‌های تروریستی در این شهر مشاهده می‌شود، گفت: ما باور داریم که ارتش سوریه در مقابله با تروریسم پیروز خواهد شد و ما در کنار ارتش سوریه برای پاکسازی شهر حلب و دیگر شهرهای سوریه از لوث عناصر تروریستی باقی خواهیم ماند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها