امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118529
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پیشروی سریع و چشمگیر نیروهای ارتش سوریه در محورهای مختلف استان حماه و به ویژه پس از ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پیشروی سریع و چشمگیر نیروهای ارتش سوریه در محورهای مختلف استان حماه و به ویژه پس از کشته شدن 14 تروریست وابسته به گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» طی حمله به مقرشان در شهرک «مورک»، در ریف شمالی حماه توسط جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش سوریه، این گروه تکفیری را واداشت، برای مقابله با خطری که موجودیت آن را در این استان به شدت تهدید می‌کند، نقشه‌های جدیدی بریزد.

اطلاعات موجود نشان می‌دهد که پیروزی‌های اخیر ارتش سوریه در محورهای مختلف استان حماه النصره را واداشته تا از بیم از دست دادن سرکردگان خود، آنها را از این استان خارج کند.

هنوز مشخص نیست که النصره تمام سرکردگان خود را از استان حماه فرا می‌خواند و اداره و هدایت عملیات‌های این گروه را از دور انجام می‌دهد یا اینکه این فراخوان شامل برخی از این سرکردگان خواهد شد.

براساس جدیدترین گزارش‌های میدانی رسیده از ریف شمالی استان حماه نیز، یگان‌های ارتش سوریه به فرماندهی سرهنگ «سهیل الحسن» پس از آزادسازی 4 شهرک در این منطقه، مواضع خود در آنها را تحکیم کردند تا خیلی زود، این شهرک‌ها را به نقطه آغاز و شروع عملیات‌های دیگر خود در ریف شمالی حماه تبدیل کنند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها