امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118552
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این جلسه که با حضور 25 واردکننده اصلی خودروهای خارجی به کشور و مناطق آزاد تجاری در محل معاونت تشکل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این جلسه که با حضور 25 واردکننده اصلی خودروهای خارجی به کشور و مناطق آزاد تجاری در محل معاونت تشکل های اتاق بازرگانی تشکیل شد، پس از تصویب اساسنامه این انجمن که در 57 بند به تصویب رسید نمایندگان شرکتهای مهم خودروسازی دارای نمایندگی رسمی و واردکنندگان آزاد بزرگ واردکننده خودروهای خارجی پست های هیات مدیره را میان خود تقسیم نمودند.

ریاست انحمن واردکنندگان خودرو به فرهاد احتشام زاده نماینده شرکت آسان موتور نماینده شرکتهای هیوندایی و کیا در ایران و دبیرکلی انجمن نیز به فرهاد مشهدی محمدی نماینده شرکت سانیارتجارت وحید از بزرگترین شرکت های آزاد واردکننده خودرو رسید.

همچنین واردکنندگان در هیات مدیره 7 نفره خود، کوروش مرشد سلوک از شرکت ایرتویا را به عنوان نایب رئیس انجمن و محمد زارع پور اشکذری را به عنوان خزانه دار این انجمن انتخاب نمودند.

در انتخابات یکشنبه شب در اتاق بازرگانی، آرش نجفی نیز به عنوان بازرس انجمن واردکنندگان خودرو انتخاب گردید.

طبق اساسنامه تصویبی انجمن واردکنندگان خودرو دارای شخصیت مستقل بوده و به صورت صنفی و حرفه ای منافع واردکنندگان خودرو و تعادل در بازار واردات و جلوگیری از اجحاف به مصرف کنندگان را پیگیری حواهد نمود.

همچنین طبق این اساسنامه اختیار حکمیت و داوری در اختلافات میان واردکنندگان و مصرف کنندگان خودروهای وارداتی به هیات مدیره انجمن سپرده شده است.

دوره عضویت اعضای هیات مدیره این انجمن سه ساله بوده و دبیرخانه آن بزودی فعالیت خود را در تهران آغاز خواهد نمود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها