امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11856
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 143
به گزارش فارس به نقل از روزنامه لبنانی النهار، تمام سلام، نخست وزیر لبنان در گفت وگو با روزنامه فرانسوی لوفیگارو در پاسخ به سوالی درباره موضع وی در ...

به گزارش فارس به نقل از روزنامه لبنانی النهار، تمام سلام، نخست وزیر لبنان در گفت وگو با روزنامه فرانسوی لوفیگارو در پاسخ به سوالی درباره موضع وی در قبال پیشنهاد فرانسه برای قرار دادن نام حزب الله در فهرست سازمان های تروریستی گفت: اتحادیه اروپا در تصمیم گیری های خود آزاد است اما به عقیده من، حزب الله حزب مقاومی است و این موضوع تا زمانی که کشور ما از سوی دشمنان اسرائیلی تهدید و اشغال شده است تغییر نخواهد کرد زیرا دشمن به طور دائمی حاکمیت لبنان و وحدت اراضی این کشور را نقض می کند.

نخست وزیر لبنان تاکید کرد: دخالت حزب الله در سوریه چیزی را در این باره تغییر نمی دهد.

تمام سلام گفت: لبنان بیش از همیشه نیاز دارد که خود را از آنچه در سوریه می گذرد دور نگاه دارد زیرا  آتش جنگ در سوریه شعله ور شده است و لبنانی ها نیز به هر قیمتی وحدت ملی خود را حفظ کنند.

وی در پاسخ به سوالی درباره تصمیم اتحادیه اروپا برای لغو تحریم تسلیحاتی گروه های مسلح در سوریه گفت: تاثیر جنگ سوریه بر لبنان حقیقتی واقعی است و قدرت های بزرگ برای حل سیاسی بحران سوریه و بازگرداندن صلح و ثبات به این کشور مسئول هستند.

نخست وزیر لبنان گفت: گزینه نظامی بسیار نابود کننده بود و همه سوریه بهای سنگینی برای آن می پردازد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها