امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118569
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 16
محسن نریمان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود روند ساخت و ساز مسکن مهر در شهرهای ...

محسن نریمان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود روند ساخت و ساز مسکن مهر در شهرهای جدید کند شده است، گفت: در آخرین بررسی‌های صورت گرفته کند شدن معنی داری برای تکمیل واحدهای مسکن مهر را مشاهده نکرده‌ایم.

وی افزود: در کل بیش از 150 هزار واحد مسکن مهر نزدیک به افتتاح و منتظر نصب انشعابات هستند که با انشعاب آب و برق و گاز تحویل خواهند شد.

*تائید نمی‌کنم که در تکمیل مسکن مهر رکود کاری ایجاد شده باشد 

وی ادامه داد: تائید نمی‌کنم که در تکمیل مسکن مهر رکود کاری ایجاد شده باشد اما برخی پروژه‌ها دچار تاخیرند که با تمهیدات دولت اخیراً 300 میلیارد تومان اعتبار برای نصب انشعابات آب و برق واحدها تخصیص پیدا کرد.

نریمان گفت: با این تمهیدات تصور می‌کنم سرعت تحویل واحدهای مسکن مهر که معطل خدمات زیربنایی بودند افزایش یابد و بزودی با افتتاح پروژه‌ها این تلقی رکود ساخت و ساز مسکن مهر نیز برطرف شود.

وی افزود: به هر حال تامین خدمات زیربنایی واحدهای مسکن مهر مکمل پروژه مسکن مهر است و مطمئناً با تخصیص اعتبارات و فعال شدن تکمیل خدمات زیربنایی سرعت ساخت و ساز افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید تصریح کرد: در جلسه‌ای که روز پنج‌شنبه با وزیر راه و شهرسازی داشتیم برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت و به طور مفصل گزارش‌های ویژه‌ای داده شد و توافق کردیم که سال 93 و در نهایت در سال 94 تمامی پروژه‌های مسکن مهر را تمام و تحویل دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها