امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118579
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران در حاشیه پنجمین نشست معاونین،

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران در حاشیه پنجمین نشست معاونین، مشاورین و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی اظهارداشت: جلسه امروز به میزبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد و این جلسات هرازچندگاهی به میزبانی وزارتخانه‌ها در دو سطح برگزار می‌شود.

وی افزود: سطح اول معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های حوزه اجرایی و سطح دوم، مدیران و معاونان پارلمانی تمام دستگاه‌ها را شامل می‌شود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح‌کرد: یکی از وزارتخانه‌های موفق دولت تدبیر و امید وزارتخانه ارتباطات است، بخش تعامل حقوقی وزارتخانه با مجلس و با استفاده از شاخص‌های گوناگون بسیار موفق بوده است.

وی ادامه داد: حضور وزیر محترم در مجلس و حضور در دفتر دولت همراه با پاسخگویی و ابتکارات خوبی بوده است.

انصاری در پاسخ به سؤالی درباره پیشی گرفتن طرح‌ها و لوایح قانونی در مجموعه دولت گفت: در یک مقطعی این اتفاق افتاده است و ما باید به این نکته توجه کنیم که قانونگذاری خوب کثرت در قانونگذاری نیست، نظام مطلوب نظامی است که از استحکام کافی برخوردار باشد، ما هزاران عنوان داریم و باید برای این مسئله فکری شود.

انصاری درباره مخالفت دولت با طرح امر به معروف و نهی از منکر گفت: من در صحن علنی گفتم این لایحه با اصل 75 قانون اساسی مغایر است و نمایندگان و برخی از اعضای هیأت رئیسه با این مسئله موافقند.

وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره تقدیم لایحه بودجه به مجلس گفت: دولت تلاش می‌کند تمام لوایح را در زمان مقرر به مجلس تحویل دهد.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره تغییرات به وجود آمده در لایحه خروج از رکود گفت: ما طابع نظر نمایندگان مجلس هستیم و نمایندگان دولت نیز حضور خوبی در جلسات بررسی این لایحه دارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار