امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118599
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، محسن صالحی‌نیا ظهر امروز در حاشیه بازدید از ایران خودروی تبریز اظهار کرد: شرکت ایران خودروی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، محسن صالحی‌نیا ظهر امروز در حاشیه بازدید از ایران خودروی تبریز اظهار کرد: شرکت ایران خودروی تبریز شرایط مطلوبی در محصولات خود و روند تولید آن ایجاد کرده است که البته این پایان راه نیست و برنامه‌های توسعه ایران خودرو برای این مجموعه لازم است.

عضو هیئت مدیره ایران خودرو افزود: با توجه به سیاست‌های دولت برای بهبود کیفی در مجموعه خودروی کشور که اعم از قطعه، مونتاژ و رنگ مدنظر است تلاش‌های نسبتا خوبی برای تسریع آن به محصولات در دست انجام است.

صالحی‌نیا در ادامه با تاکید بر ایجاد شرایط مناسب فروش و خدمات پس از فروش اظهار کرد: هم اکنون تولید خودرو در کشور شرایط خوبی را تجربه می‌کند و محصولات جدیدی در حال تولید و تجاری‌سازی است و ایران خودرو قول تولید یک محصول جدید در هر شش ماه را از ابتدای سال آینده داده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشبختانه با تلطیف فضای بین‌المللی و گسترش مناسبات کشورمان شاهد شرایط خوبی در اقتصاد و صنعت کشوریم و همین امر موجب شده تا با توجه به ظرفیت‌های آذربایجان‌شرقی در این زمینه ایران خودرو تبریز بتواند بستر مناسبی برای توسعه فضای کار و ایجاد زمینه اشتغال باشد.

انتهای پیام/60002/ع30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها