امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118601
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی انتشار سخنان کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای عمومی

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی انتشار سخنان کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، روابط عمومی این مرکز توضیحاتی ارائه داده است.

متن کامل توضیحات روابط عمومی این مرکز به شرح ذیل است:

سخنان جلالی در جلسه خصوصی و محدود و بدون حضور رسانه‌ها در جمع دانشجویان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل ایراد شده و طبق توافقات صورت گرفته بنابر عدم انتشار جزئیات این جلسه بوده و مقرر شده بود تا تنها خبر کلی تشکیل این جلسه در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد.

البته مشکل انتشار مطلب نبوده، بلکه کیفیت آن مورد سؤال است چرا که خبر به صورت ناقص، غیرمنسجم و غیرحرفه‌ای تنظیم شده است، به‌ طوری که در بسیاری از موارد مطالب منتشر شده از سخنان در پاسخ به سؤالات بوده و با حذف سؤالات مطلب منقطع شده و خواننده محترم درک صحیح آن باز می‌ماند.

همچنین متن منتشر شده دارای ایرادات جدی نگارشی است که در بسیاری از موارد منظور سخنران را به گونه‌ای دیگر منعکس نموده است.

گفتنی است، متن صحیح و کامل سخنرانی جلالی در جلسه شورای عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در روزهای آتی، به صورت خبری تهیه و در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها