امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118607
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 19
سردار محمدرضا نقدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز با بیان اینکه تمام دفاعی که در حال حاضر صورت می‌گیرد، دفاع از قبله اول مسلمانان و همان ...

سردار محمدرضا نقدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز با بیان اینکه تمام دفاعی که در حال حاضر صورت می‌گیرد، دفاع از قبله اول مسلمانان و همان بیت‌المقدس است، افزود: آمریکا همه همت خود را به کار گرفته ‌که به نحوی اشغال فلسطین را ادامه دهد و بتواند این جنایات در حق مسلمانان را استمرار دهد.

نقدی اظهار داشت: تمام این دست و پا زدن‌های آمریکا مانند درست کردن داعش و ایجاد جریانات تروریستی و تکفیری که در منطقه راه انداخته، همه و همه برای  این است که چند صباحی بتواند این رژیم صهیونیستی منحوس را سر پا نگه دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: رژیم صهیونیستی باید بداند که آخرین نفس‌ها را می‌کشد و بیداری اسلامی به جاهای خوبی رسیده است؛ به زودی کشتی امریکا در منطقه عراق و شامات به گل می‌نشیند و از فراز این کشتی به گل نشسته ان‌شاالله مسلمانان با دست بلندی که دارند، از طریق بیداری اسلامی قدس را آزاد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه دادن این قربانی‌ها هم ناچیز است و ما خیلی بیشتر از این آماده هستیم، منتهی از ما درخواستی ندارند، ‌گفت: نیروهای مجاهد و مومن در همه جبهه‌ها در شهرهای خود هستند؛ مردم سوریه، عراق، لبنان و فلسطین به اندازه کافی نیروی رزمنده دارند و از ما نیرو نمی‌خواهند.

وی ادامه داد: اگر رزمنده می‌خواستند راحت‌ترین کاری است که ما می‌توانیم انجام دهیم و همین الان صدها هزار نفر داوطلب هستند که هر جایی در منطقه لازم باشد، همین فردا اعزام شوند؛ اما کسی از ما نیرو نخواسته و مردم این کشورها نیازی به این رزمندگان ندارند.

نقدی خاطر نشان کرد: امیدواریم مردم این کشورها بتوانند این جهاد ارزشمند را به نتیجه خود که آزادی فلسطین است، برسانند و در هر صورت ما آماده‌ایم.

انتهای پیام/72022‌/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها