امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118637
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی نهاجا، سرهنگ علیرضا یعقوبی احسن فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی هوایی ارتش گفت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی نهاجا، سرهنگ علیرضا یعقوبی احسن فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی هوایی ارتش گفت: وظیفه آماد و پشتیبانی هوایی، تامین نیازمندیهای گوناگون یگانها از قبیل تجهیزات، خوراک، پوشاک، ترابری خودرویی و کلیه اقلامی است که در پایگاهها مورد نیاز است که باید به موقع تهیه شده و در زمان مناسب در اختیار یگانها قرار داده شود.

وی افزود: از خصوصیات بارز آماد و پشتیبانی هوایی آمادگی کامل و قابلیت انعطاف است، یعنی اینکه در شرایط مختلف بتواند پشتیبانی مداوم و مستمر از یگانها داشته باشد.

فرمانده آماد و پشتیبانی نهاجا خاطرنشان کرد: تحریم ها باعث شد تا بزرگان و یپشکسوتان نیروی هوایی با بهره گیری از تخصص و دانش خود به فکر اتکا بر توان داخلی بیفتند و از آنجا بود که جرقه های تشکیل نهضت قطعه سازی و اصطلاحاً جهاد خود کفایی در نیروی هوایی ایجاد شد.

وی ادامه داد: همانطور که رهبر معظم انقلاب(مدظلله العالی) نیز در فرمایشات خود به این نکته اشاره کرده و فرموده‌اند: نیروی هوایی اولین نیرویی بود که جهاد خود کفایی در آن ایجاد شد.

یعقوبی در پایان تصریح کرد: بحمدالله جهاد خود کفایی امروزه به عنوان یک معاونت در تمامی نیروهای ارتش  مطرح و در نیروی هوایی هم پیشتاز امور تحقیق وپژوهش است و به لطف خداوند متعال امروزه در نقطه ای هستیم که می توان گفت که در همه زمینه ها به خودکفایی رسیده ایم و تمامی پروازها به همت متخصصان و کارکنان فنی داخلی انجام  می شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها