امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118668
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 168
به‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بابل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل، پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان دانشکده دندانپزشکی بابل ...

به‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بابل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل، پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان دانشکده دندانپزشکی بابل با تبریک عید سعید غدیر، اظهار کرد: عید غدیر تنها عید شیعیان و سیدها نیست بلکه عید همه مسلمانان است.

مظفر ربیعی با اشاره به اینکه این مناسبت‌ها برای بیداری است، افزود: عید یعنی بهتر شدن روزگار ما، اگر فردای ما بهتر از امروز شود آن روز عید واقعی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه باید در عمل هم متمسک علی باشیم تا جزو شیعیان وی محسوب شویم، گفت: تمسک به علی یعنی چنان به او تعلق خاطر داشته باشیم که اگر کسی خواست ما را از او جدا کند تمام تار و پود ما از هم جدا شود.

ربیعی تمسک به علی (ع) را تمسک به سجایای علی (ع) برشمرد و تصریح کرد: علی تجسم مظاهر همه خوبی‌ها است و باید شیعیان وی مظهری از رفتار وی باشند.

این مسئول اذعان کرد: نباید در عشق علی (ع) ماند بلکه باید در عمل حضرت علی (ع) بمانیم، باید عامل و عاشق به تمام معنا و خدایی باشیم و در مسیری که علی (ع) حرکت کرد، گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه علی مظهر علم است و به علم لدنی و آسمانی بیش از علم زمینی آشنا است، افزود: باید ارزیابی کنیم که به عنوان شیعیان علی (ع) چقدر از علم علی(ع) آموختیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل با تاکید بر اینکه شور علی (ع) داشتن باید با شعور علی (ع) همراه باشد، خاطرنشان کرد: شما عالمان و معلمان جامعه و الگو هستید که دانشجویان هر حرکت شما را الگو می‌گیرند، باید رفتار، عمل و آموزش شما الگو باشد.

ربیعی به ارتقاء کیفیت آموزشی و درمانی دانشگاه تاکید کرد و گفت: برای ساخت و تجهیز ساختمان آموزشی این دانشکده  600 میلیون تومان هزینه شده است تا شاهد ارتقاء کیفی این دانشگاه در زمینه‌های مختلف باشیم و خدمات بهینه به مردم ارائه دهیم.

انتهای پیام/86009/ر20/پ3003

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار