امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118683
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ عبدالرضا رحمانی‌فضلی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ عبدالرضا رحمانی‌فضلی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با تاکید بر اینکه مدیران و مسئولین کشور در قبال مردم متعهد و مسئول هستند گفت: اگر در جامعه معتادی وجود دارد ما مسئول هستیم لذا تلاش‌ها در این حوزه باید بیش از گذشته باشد.

وی افزود: کارهای خوبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر در این استان صورت گرفته، از جمله پاکسازی مناطق آلوده که تاثیرات مثبتی هم در جامعه داشته است. البته نباید این مناطق را پس از پاکسازی رها کرد بلکه باید کار را عمیق و ریشه‌ای انجام داد.

وزیر کشور با تاکید بر اهمیت توجه به پیشگیری از اعتیاد در جامعه گفت: باید مراقب بود تا افراد سالم گرفتار اعتیاد نشوند و تلاش‌ها به سوی اجتماعی شدن امر مبارزه معطوف و همچنین فضای تحرک و نشاط برای افراد فراهم شود.

رحمانی فضلی گفت: هر فرد در حیطه شخصی خود مسئول است و حتی باید اجتماعی کردن مبارزه را از خانواده خود شروع کند، نباید دیدن معتاد در جامعه عادت شود. این معتادان متجاهر عامل اصلی بزهکاری در جامعه هستند.

وی افزود: در این میان رسانه‌ها هم نقش بزرگی در اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر دارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها