امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118694
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امارات متحده عربی در چند سال اخیر فعالیت‌های برنامه ریزی شده ای را در جهت پیشرفت در صنعت بازی‌سازی خود ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امارات متحده عربی در چند سال اخیر فعالیت‌های برنامه ریزی شده ای را در جهت پیشرفت در صنعت بازی‌سازی خود داشته است. امارات در این راه سرمایه بالایی را هزینه کرده و با برگزاری نمایشگاه ها و تورهای آموزشی مختلف توانسته صنعت بازی‌سازی خود را به طور چشمگیری ارتقا دهد. پیشرفت های امارات در این صنعت و شناخت بازار بازیهای رایانه ای در منطقه خاورمیانه توسط کشور های غربی باعث شده که شرکت های معروف غربی برای بدست آوردن بازار بیشتر و فروش محصولاتشان سعی کنند تا به بازار این منطقه وارد شوند.

در آخرین اخبار منتشر شده، یوبی سافت۱ از تاسیس استودیوی جدید خود در ابوظبی خبر داده است. یوبی سافت اعلام کرده که قصد دارد به کمک این استودیو، بازی‌های جدید خود را نزدیکتر به فرهنگ و سطح علاقه مردم منطقه برساند. مدیریت این استودیو را «یانیک تلر۲» بر عهده دارد. تلر در گذشته مدیریت منابع انسانی استودیوی شانگهای یوبی سافت را بر عهده داشته است. در سایت اصلی این استودیو عنوان شده که هدف اصلی از تاسیس آن، ساخت بازیهایی همگون با فرهنگ های مختلف منطقه خاورمیانه است. یوبی سافت به عنوان اولین پروژه کاری این استودیو، نسخه بتای بازی پر طرفدار این شرکت یعنی بازی «ستلرز۳»  را به زبان عربی ترجمه کرده است و به صورت مجانی در اختیار بازیکنان عرب زبان قرار داده است. ستلرز یکی از عنوان‌های پر طرفدار شرکت یوبی سافت در سبک استراتژیک است که در آن، بازیکنان به ساخت تمدن های جدید می پردازند. این نسخه به طور کامل به زبان عربی برگردانده شده و چندین تمدن جدید هم که مرتبط با اقوام عرب هستند به آن اضافه شده است. «وینسنت دوویر۴» مدیر برنامه های استودیوی یوبی سافت در ابوظبی بیان داشته که برای هرچه پر مخاطب تر شدن بازی های استودیوی یوبی سافت، آنها به مطالعه عادات رفتاری مردم  و فرهنگ های حاکم پرداخته اند تا بتوانند بازی هایی طراحی کنند که به خوبی با کاربران ارتباط برقرار کنند.

حتی منو های این بازی هم به طور کامل تغییر چهره دادند و با توجه به رنگ بندی و آثار فرهنگی امارات بازسازی شدند. دوویر در ادامه صحبت هایش بیان داشته که یوبی سافت اولین شرکت غربی است که به بازار منطقه خاورمیانه وارد شده و می خواهد هر چه سریعتر بازیهایی مطابق با سلیقه های منطقه طراحی کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار