امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118710
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «اشرف غنی احمدزی» رئیس جمهور افغانستان عصر امروز در یک ویدیو کنفرانس با «سیدفضل الله ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «اشرف غنی احمدزی» رئیس جمهور افغانستان عصر امروز در یک ویدیو کنفرانس با «سیدفضل الله وحیدی» سرپرست ولایت هرات، نمایند‌ه‌های شورای ولایتی، رئیس‎های اداری، اعضای ستاد انتخاباتی تیم «تحول وتداوم» و «اصلاحات همگرایی»، فعالان سیاسی و مدنی به گفت‎وگو پرداخت.

در آغاز این ویدیو کنفرانس خواسته‎های مردم هرات از جمله مبارزه جدی علیه فساد اداری، راه اندازی پروژه سیمان هرات، مشکلات برق، تکمیل بند سلما، توسعه فرودگاه، تمرکز قدرت به سطح ولایات، جلوگیری از حیف و میل دارایی‎های دولت، مشکلات ترانزیتی، توجه به بخش کشاورزی، مبارزه جدی با زمین‌خواران و تکمیل پروژه دانشگاه مستقیماً به رئیس جمهور این کشور انتقال داده شد.

در ادامه رئیس جمهور افغانستان برای رفع مشکلات و رسیدگی به خواست‎های مردم هرات تعهد داد و جایگاه هرات را به عنوان یک قطب اقتصادی مهم افغانستان یادآور شد.

وی تاکید کرد: با جدیت تمام کار روی پروژه‎های حیاتی ولایت هرات مانند بند سلما، پروژه سیمان، فرودگاه  و بزرگ‌راه‌ها جریان دارد ونتیجه‎اش را تا 15 روز آینده به مردم اعلام خواهد کرد.

به گفته احمدزی، وصل شدن خط راه آهن «بندر اسلام قلعه» به «بندر تورغندی» و سپس اتصال آن به فرودگاه هرات سبب خواهد شد تا هرات به عنوان پل ارتباط نه تنها در افغانستان بلکه با دیگر کشورها نقش خاصی را داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها