امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118727
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از  خبرگزاری «برزیل»، «مارینا سیلوا» کاندیدای شکست خورده حزب سوسیالیست، حمایت خود را از ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از  خبرگزاری «برزیل»، «مارینا سیلوا» کاندیدای شکست خورده حزب سوسیالیست، حمایت خود را از «آئسیو نوس» کاندیدای حزب سوسیال دموکرات در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری برزیل اعلام کرد.

به گفته «مارینا سیلوا»، «آئسیو نوس» پس از کسب جایگاه دوم در دور نخست انتخابات ریاست جمهوری برزیل و راه‌یابی به دور دوم، توافقنامه‌ای را با حزب سوسیالیست به امضا رساند.

وی گفت در میان این توافقات مواردی از قبیل تعهد به اصلاحات ارضی و آماده‌سازی یک لایحه قانونی برای حمایت از فقرا در برزیل ذکر شده است.

«سیلوا» همچنین گفت که این توافقنامه در واقع ایجاد تعهداتی در برابر مردم برزیل می‌باشد.

«سیلوا» تاکید کرد که هرگونه اظهاراتی مبنی بر آن که من به دنبال جذب حمایت مردم به سمت خود هستم را رد می‌کنم.

وی مجموعه‌ای از مسائل اجتماعی و زیست محیطی مانند پایان دادن به جنگل‌زدایی و حفظ اختیارات واحد اجرایی در تعیین حدود اراضی بومیان را بخشی از مفاد این توافقنامه اعلام کرد.

«مارینا سیلوا» وزیر سابق محیط زیست برزیل ، آماده‌سازی کشور برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و تغییر اقتصادی کشور به سمت اقتصاد کم کربن را از عوامل موثر در پیشرفت این کشور در عرصه بین‌المللی می‌داند.

«سیلوا» تاکید کرد که از این پس حمایت خود را در حمایت احزاب و مردم برزیل از «آئسیو نوس» می‌بیند.

به گزارش فارس،‌ بر اساس نتایج به دست آمده «دیلما روسف» با کسب 41.59 درصد و «آئسیو نوس» با کسب 33.55 درصد از آراء، 2 کاندید برگزیده در دور نخست انتخابات ریاست جمهوری برزیل معرفی شدند که به دلیل به حد نصاب نرسیدن میزان آراء این رقابت به دور دوم کشیده شد.

«مارینا سیلوا» سومین کاندید انتخابات نیز با کسب 21.32 درصد از آراء در همین دوره نخست از صحنه رقابت حذف شد.

مردم برزیل 26 اکتبر (4 آبان) با شرکت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور، رئیس جمهور جدید خود را انتخاب خواهند کرد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها