امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118751
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،نیکو ترخانی که آخرین نمایشگاه انفرادی‌اش را در گالری موری ادواردز کالج (کمبریج-انگلستان) برگزار کرده بود ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،نیکو ترخانی که آخرین نمایشگاه انفرادی‌اش را در گالری موری ادواردز کالج (کمبریج-انگلستان) برگزار کرده بود اینک پس از دو سال در تهران نمایشگاه انفرادی برگزار می کند. بخشی از آثار مجموعه‌های پیشین این هنرمند در مجموعه‌های دائمی نیوهال آرت (بزرگ‌ترین گنجینه‌ی هنر زنان اروپا) و مجموعه‌ی دائمی دوسالانه‌ی پکن نگهداری می‌شود. نیکو ترخانی که در سال های اخیر با عنوان «نیکو» فعالیت می کند به جز نقاشی با رسانه هایی چون ویدیو، پرفورمنس آرت، ویدیو-پرفورمنس، عکس و فیلم نیز کار می کند و آثار مختلف او در نمایشگاه های بسیاری در کشورهای مختلف جهان به نمایش در آمده اند.

گفتنی است این نمایشگاه همزمان با افتتاح گالری رج برگزار خواهد شد. مجید رحیمی جعفری مدرس دانشگاه، پژوهشگر هنر و تهیه کننده نمایش و پروژه‌های هنری صاحب امتیاز گالری «رج» است. این گالری که زیر مجموعه‌ی آکادمی هنر محسوب می‌شود، در خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان (جنب مصلی)، کوچه حکیمی (دهم)، شماره چهار، واحد سوم واقع شده است.

گشایش نمایشگاه «اینجا زنی درقلب دیوارخفته است»ساعت چهار عصر روز جمعه بیست و پنجم مهر خواهد . بود و ساعت بازدید در روزهای دیگراز3 تا7عصراست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها