امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118753
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،محمدحسین لطیفی  در ارزیابی سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت اظهار داشت: جشنواره مقاومت امسال بسیار باشکوه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،محمدحسین لطیفی  در ارزیابی سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت اظهار داشت: جشنواره مقاومت امسال بسیار باشکوه برگزار شد و من امیدوارم در سال‌های آتی ناظر این باشیم که برای جشنواره مقاومت بیش از جشنواره فجر ارزش قائل باشیم.

وی ادامه داد: همچنین بازهم امیدوارم که با برگزاری این نوع از جشنواره های ارزشی، کارگردان های بیشتری چه در ایران و چه در خارج از کشور در این حوزه کار بکنند و این جشنواره انگیزه و موتور محرکی برای انها در زمینه ساخت این نوع از فیلم ها باشد.

این کارگردان تصریح کرد: نسبت به جهان غرب و کارهایی که در حوزه جنگ و مقاومت انجام می شود ما از استاندارد های پایین تری برخوردار هستیم و این را من حیف می دانم و باید قوی تر عمل کنیم، باید امکانات را در اختیار کارگردان ها قرار بدهند تا بتوانند در رابطه با این موضوعات فیلم های استاندارد بسازند. من فکر می کنم مهمترین مشکل ما در حوزه فیلم های دفاع مقدس و مقاومت همین امکانات و استاندارد بودن فیلم ها است.

لطیفی با بیان اینکه جشنواره مقاومت در بخش بین الملل می تواند بسیار گسترده تر از آنچه هم اکنون هست عمل کند، خاطر نشان کرد: فکر می کنم رایزن فرهنگی ایران باید در این زمینه فعال باشند و اقداماتی را انجام بدهد که رابطه ما در زمینه فیلم های مقاومت با دیگر کشورها بیشتر شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها