امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118754
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره «روستاهای دوستدار کتاب» با مشارکت مراکز توسعه فرهنگی روستایی و مناطق ریاست جمهوری، امور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره «روستاهای دوستدار کتاب» با مشارکت مراکز توسعه فرهنگی روستایی و مناطق ریاست جمهوری، امور دهیاری‌های وزارت کشور و کتابخانه‌های ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار و پنج روستا برگزیده و پنج روستا شایسته تقدیر می‌شوند.

این جشنواره دربرگیرنده معرفی برنامه‌های اجرا شده یا طرح‌های در دست اجرا با موضوع کتاب، مانند تامین فضا و بناهای فرهنگی برای کتابخانه یا کتابفروشی، انجام فعالیت‌های فرهنگی نظیر برگزاری مسابقات کتابخوانی، جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های کتاب، همچنین طرح‌هایی با هدف ترویج کتابخوانی در روستاهای سراسر کشور است.

علاقه‌مندان برای حضور در این جشنواره به دبیرخانه استانی جشنواره، واقع در اداره‌های کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها مراجعه کنند.

مهلت ارسال آثار از سه‌شنبه 15 مهرماه (روز روستا)  تا پایان وقت اداری شنبه 24 آبان‌ماه (روز کتاب و کتابخوانی) اعلام شده و متقاضیان برای دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند با شماره‌های 88342979 و 88861324 (دبیرخانه‌های مرکزی جشنواره در تهران) تماس بگیرند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار