امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118766
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، مجموعه «خودم می خوانم» که با هدف ترویج کتابخوانی، افزایش لذتِ خواندن و ایجاد عادت به مطالعه در کودکان منتشر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، مجموعه «خودم می خوانم» که با هدف ترویج کتابخوانی، افزایش لذتِ خواندن و ایجاد عادت به مطالعه در کودکان منتشر می‌شد با انتشار جلد چهلم آن تکمیل شد.
 این مجموعه‌ که نوشته‌ شکوه قاسم‌نیا و عبدالرحمان صفارپور است با همکاری گروهی از کارشناسان آموزش ابتدایی و چهره‌های شناخته شده ادبیات کودک در طول چهار سال تألیف شده بود که انتشارات افق به تدریج جلدهای مختلف آن را وارد بازار کتاب کرد. هدف از نگارش این مجموعه، آموزش مهارت‌های ابتدایی برای گروه سنی کودک و خردسال عنوان شده است.

این مجموعه با تصاویر زیبا برای یادگیری آسان ‌و آموزش گام به گام طراحی شده است. مجموعه‌ی «خودم می‌خوانم» به پدرها و مادرها کمک می‌کند فرزندان‌شان را از سختی‌های یادگیری در اولین گام به راحتی عبور دهند.

تصویرگری این اثر بر عهده سحر حقگو است. حقگو کوشیده تا با هماهنگ کردن متن با تصویر امر آموزش را برای کودکان شیرین‌تر و جذاب‌تر کند. در 40 جلد این مجموعه کودکان با یکی از حروف فارسی آشنا می‌شوند و مهارت خواندن خود را در کنار کتاب‌های درسی تکمیل می‌کنند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار