امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118767
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
محمد صوفی تهیه کننده رادیو هفت، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه 24 مهر، هزارو یکمین ...

محمد صوفی تهیه کننده رادیو هفت، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه 24 مهر، هزارو یکمین برنامه رادیو هفت از شبکه آموزش پخش خواهد شد، گفت: این برنامه با توجه به قصه‌های هزار و یک شب اختصاص به قصه و قصه خوانی دارد.

وی افزود:در یکی از آیتم های این برنامه، به قصه ها و نوار قصه های قدیمی خواهیم پرداخت. در همین راستا به دنبال نوارها و کتاب قصه‌های قدیمی هستیم. کتاب داستان هایی چون، علیمردان خان، خاله جیران، ننه قوزی، خرگوش دانا، بز زنگوله پا، جن پینه دوز و … .

تهیه کننده «رادیو هفت» قصه خوانی را از جمله آیتم‌های اصلی این برنامه بیان کرد و افزود: با توجه به اینکه این برنامه تمثیلی از قصه های هزار و یک شب است سعی کرده ایم مهمانان برنامه افرادی باشند که در طی این چند سال در آیتم های قصه خوانی حضور داشته اند.

وی افزود: همه مهمان ها در این برنامه قصه می خوانند، بعضی ها قصه جدید خوانده اند و بعضی دیگر هم قصه هایی که در این چند سال در این برنامه خوانده اند، بازخوانی می کنند.

صوفی تهیه کننده رادیو هفت، گفت‌وگوی اختصاصی این برنامه را با شهاب حسینی بیان کرد و اظهار داشت: در طی این سال ها بازیگران مختلفی را به برنامه رادیو هفت دعوت کرده ایم و این هفته مهمان برنامه رادیو هفت، شهاب حسینی است. با توجه به اینکه گفتگوی رادیو هفت با شهاب حسینی، بازیگر سینما و تلویزیون در رابطه با قصه خوانی است، قسمت اول این گفت‌وگو استثنائا در روز پنج شنبه پخش خواهد شد.

وی در خاتمه افزود: آیتم های دیگر برنامه مانند روال قبل است و پخش موسیقی از جمله این آیتم ها است.

به گزارش فارس، در ادامه بخشی از متن گفت‌وگوی ضابطیان با شهاب حسینی را می‌خوانید:

ضابطیان: شهاب تو بچه درس‌خوانی بودی؟
 
حسینی: درس‌خوان نه ولی باهوش بودم.
 
ضابطیان:هیچ وقت تجدید شدی یا تک ماده کردی؟
 
حسینی:بله کردم. حتی دو سال شبانه درس خواندم.
 
ضابطیان: چرا؟ کار می‌کردی؟
  حسینی: آره
 
ضابطیان: چه کاری؟  
حسینی: طلاسازی
 
ضابطیان: پس اگر یک روز سینما کار نکنی می‌تونی باز بری سراغ طلاسازی؟
 
حسینی : نه اون موقع هم سر یه کل کل با پدرم رفتم سر این کار. پدر من یک دبیر بود و از دیدگاه روانشناسانه‌ای با بچه‌هاش رفتار می‌کرد، یک روز به من پول تو جیبی داد و من گفتم این کمه. گفت من همین قدر می‌تونم بهت پول بدم اگه بیشتر می‌خوای خودت برو کار کن.
 
ضابطیان : تو پرخاشجو بودی؟
 
حسینی: اون دوران نسل ما دو گروه بودند یک گروه اهل درس بودند و خیلی درس‌خوان بودند،یک گروه مقداری پرخاشجو.شرایط اون دوران ایجاب می‌کرد که بچه‌ها یک مقدار قد و تخس باشند. من هم خیلی اهل این دعواها و شربازی‌ها بودم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها