امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118778
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، مهدی شفیعی که دو هفته قبل استعفای خود را از سمت معاونت اداری مالی مرکز هنرهای نمایشی به علی مرادخانی معاون امور هنری ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، مهدی شفیعی که دو هفته قبل استعفای خود را از سمت معاونت اداری مالی مرکز هنرهای نمایشی به علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیم کرده بود بود، به عنوان مدیرکل عمرانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منصوب شد.

براساس این گزارش، پس از روی کار آمدن حسین طاهری به عنوان مدیر مرکز هنرهای نمایشی مهدی شفیعی قصد خروج از مرکز را داشت که با مخالفت مدیرکل مواجه شد، این در حالی بود که در دوره مدیریتی حسین طاهری به دلیل وجود مشاورین متعدد عملا شفیعی سمتی تشریفاتی در مرکز هنرهای نمایشی داشت و اجرای مسولیت وی بر عهده مشاوران مدیر مرکز گذاشته شده بود.

در مدت اخیر نیز حتی پیشنهاد معاون اداره کل تجسمی توسط حمید ملانوروزی مدیر کل هنرهای تجسمی معاونت هنری به شفیعی داده شده بود که این سمت با مخالفت طاهری رویرو شده بود اما در نهایت شفیعی که پیش از این پیشنهادات زیادی از سوی نهادهای مختلف وزارت ارشاد برای مدیریت داشت،اداره کل عمرانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور را برای ادامه فعالیت خود انتخاب و استعفایش را به علی مرادخانی تقدیم کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها