امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118794
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 16
حسین اورکی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: یک سال گذشته فضای

حسین اورکی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: یک سال گذشته فضای دانشگاه‌های کشور صرف مسائل حاشیه‌ای شد و این جریان خوشایند جامعه دانشگاهی نبود.

وی افزود: ما نیازمند وزیری هستیم که تمام دغدغه‌اش رشد علمی کشور باشد چرا که در چند ماه گذشته شاهد رشد نزولی علمی در کشور بودیم.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه دانشگاه جولانگاه گروه‌های سیاسی نیست، گفت: از آنجا که دانشگاه‌های کشور نیازمند فضای آرام علمی برای پیشرفت هستند رئیس‌جمهور باید وزیری را معرفی کند که دانشگاه را عرصه تاخت و تاز جریان‌های سیاسی نکند.

اورکی با بیان اینکه وزیر علوم خود باید از تنش‌ها به دور باشد، گفت: رئیس‌جمهور فردی را معرفی کند که مورد پسند نمایندگان مردم و جامعه دانشگاهی باشد و با سابقه درخشان علمی به دنبال پیشرفت علمی کشور باشد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تصریح کرد: عاقلانه‌ترین اقدام این است که فردی برای وزارت علوم به مجلس معرفی شود که کمترین حاشیه‌ را داشته باشد و نسبت به فتنه موضع شفافی داشته باشد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه خط قرمز جامعه دانشگاهی فتنه است، گفت: فردی باید برای وزارت علوم معرفی شود که پیروی کورکورانه از جناح‌های سیاسی نداشته باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها