امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118795
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 16
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: گزارش پرونده مربوط ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: گزارش پرونده مربوط به معوقات بانکی در کمیسیون اصل نود نهایی شده و در جلسه یکشنبه هفته آینده رأی‌گیری نهایی در مورد این گزارش در کمیسیون انجام می‌شود.

وی افزود: در طول زمان بررسی این پرونده جلسات متعددی با مدیران بانک‌های دولتی و خصوصی و مؤسسات مالی و اعتباری برگزار و برآیند این جلسات در گزارش ذکر شده و همچنین پیشنهاداتی مبنی بر اینکه ادامه کار به چه صورتی باشد ارائه شده است.

دبیر کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: هدف اولیه کمیسیون وصول 25 هزار میلیارد تومان از مطالبات بانک‌ها از بدهکاران بود که در مرحله اول جلساتی با 100 نفر از بدهکاران بالای 50 میلیارد تومان و مسئولان بانک‌های دولتی و خصوصی و نیز مقامات وزارت اقتصاد و بانک مرکزی برگزار شد که تاکنون حدود 4 هزار و 100 میلیارد تومان از مطالبات بانک‌ها وصول و حدود 8 هزار میلیارد از این مطالبات تعیین و تکلیف شده و در مواردی استمهال و در مواردی نیز به بدهکاران فرصت داده شده است.

افضلی‌فرد در پایان گفت: قرائت گزارش این پرونده در صحن علنی مجلس به تصمیم کمیسیون بستگی دارد و چنانچه در جریان پرونده تخلفی رخ داده باشد که نیازمند صدور حکم باشد موضوع به قوه قضائیه ارجاع می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها