امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118828
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیأت دولت که ظهرامروز (چهارشنبه) 23 مهرماه ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیأت دولت که ظهرامروز (چهارشنبه) 23 مهرماه برگزار شد، گفت: وام مسکن به 50 میلیون تومان افزایش یافت.
وی ادامه داد:‌ اولویت با افراد کم‌درآمد و زوج‌های جوان است.
نوبخت خاطرنشان کرد: برای اسکان موقت کسانی که قصد بازسازی بافت‌های فرسوده را دارند هم وام می‌دهیم، در کلانشهرها تا 20میلیون و با سود 9 درصد برای ودیعه و 10 درصد برای کسانی که از تامین مسکن استفاده می‌کنند و برای سایر شهرها 10 و15 میلیون تومان است.
وی گفت: لایحه استملاک و اجاره اتباع خارجی در کشور تصویب و آماده ارسال به مجلس شد.میخواهیم امکان حضور سرمایه‌گذاران خارجی را در کشور فراهم کنیم.
سخنگوی دولت از اختصاص مبلغ ۵۵ میلیارد تومان در زمینه محیط زیست برای مقابله با پدیده گردوغبار و خشکسالی احیای دریاچه‌ها خبر داد و گفت: از سال ۸۸ برخی جریان‌ها پرونده‌های زمین‌خواری خود را مخفی کرده بودند که سازمان محیط‌زیست آنها را کشف و فعال کرد و اقدامات در خصوص قلع و قمع این ویلاها در حال انجام است.
ادامه دارد...

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها