امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118853
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۹
تعداد بازدید: 24
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی با حضور در نشست مسئولین علمی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور، از لزوم حضور پررنگ‌تر دانشجویان در مباحث علمی گفت و تاکید کرد: دانشجویان بسیجی در حوزه‌های سیاسی مثبت ظاهر شده و مباحث سیاسی روز را می‌توانند به خوبی تحلیل کنند ولی هنوز در بخش علمی به این سطح نرسیده‌اند و باید فعالیت دانشجویان در مباحث علمی هم بیشتر شود.

وی  با تاکید بر این نکته که دانشجویان باید در حوزه‌های تخصصی علمی، نقش آفرینی بیشتری داشته باشند، گفت: دانشجویان بسیجی باید به سمت مطالبه گری تخصصی پیش بروند. یعنی باید حساسیت‌ها صرفا در ارتباط با مسائل سیاسی و فرهنگی نباشد برای مثال همان گونه که در موضوع مذاکرات هسته‌ای دانشجویان ما پیگیر نتایج و مذاکرات هستند باید به سمتی برویم که دانشجویان بیش از پیش در موضوعات علمی هم به تحلیل و بحث و ارائه نقطه نظرات تخصصی بپردازند.

حیدری با اشاره به مواردی مانند بحران کم آبی، محیط زیست، بنزین آلوده، کنترل تورم، طرح جامع نظام سلامت و غیره گفت: ما نیازمند یک موج جدیدی از مطالبه گری تخصصی هستیم؛ دانشجویان بسیجی نباید محدود در ابعاد سیاسی و فرهنگی باشند بلکه باید در ابعاد علمی و اقتصادی و غیره نیز حرف برای گفتن داشته باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها