امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118856
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۹
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، استاد ابراهیم پورفرزیب معروف به «مولایی» در سال 1306 شمسی در تهران متولد ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، استاد ابراهیم پورفرزیب معروف به «مولایی» در سال 1306 شمسی در تهران متولد شد.

وی در سال 1330 ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دو فرزند است. استاد مولایی بیش از 60 سال به آموزش قرآن کریم پرداخت و موفق به تربیت 10ها قاری و حافظ توانمند قرآن کریم شد.

استاد مولایی افراد بسیاری را به سوی فعالیت‌های قرآنی هدایت کرد و برای این هدف متعالی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کرد.

وی از 17 مردادماه سال جاری به دلیل نارسایی مغزی و کارکرد نامنظم قلب در بیمارستان مهر تهران بستری بود که اوایل مهرماه از بیمارستان مرخص شد و در منزل، تحت مراقبت قرار گرفت تا اینکه روز گذشته، 22 مهرماه 1393 در 86 سالگی چشم از جهان فرو بست.

در پی از دست دادن این استاد پیشکسوت قرآن کریم، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بخشی از جلسه قرآنی وی را در تقدیم مخاطبان می‌کند.

این جلسه تدریس قرآن استاد مولایی، در سال 1380 برگزار شده است.

فیلم بخشی از جلسه قرآن استاد «مولایی» در سال 1380

دانلود

 
استاد «مولایی» در این جلسه با بیان آیات 37 و 38 سوره مبارکه «نور»، به شاگردان خود توصیه می‌کند که قدر انس با قرآن را بدانند و همواره به اقامه نماز و پرداخت زکات اهتمام ورزند.
انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها