امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118878
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی امروز -چهارشنبه- در دیدار با رمضان عبدالله ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی امروز -چهارشنبه- در دیدار با رمضان عبدالله رهبر جهاد اسلامی فلسطین با ابراز خشنودی از پیروزی‌های ملت فلسطین تاکید کرد: پیروزی‌های انقلاب اسلامی ایران و مقاومت در فلسطین و لبنان مقدمه شکل گیری تمدن بزرگ اسلامی است.

جلیلی در ادامه با اشاره به پیروزی اخیر مردم غزه افزود: نوع مقاومت غزه نظام محاسبات دشمن را ویران کرد و پشتیبانی قاطع و همه جانبه مقام معظم رهبری از مقاومت فلسطین، پیام بیداری و وحدت جهان اسلام در مبارزه با آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

عضو شورای راهبردی روابط خارجی سپس به مسئله فتنه انگیزی داعش در منطقه پرداخت و گفت: داعش پیاده نظام آمریکا در منطقه است.

جلیلی در ادامه این دیدار اظهار داشت: موضوع فلسطین محور وحدت، مقاومت و موفقیت جهان اسلام است. غزه نماد پیروزی مقاومت و شکست صهیونیسم و آمریکا است.

رمضان عبدالله رهبر جهاد اسلامی فلسطین نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های رهبر معظم انقلاب، دولت و مردم ایران از مردم مقاوم غزه تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران زلزله سیاسی بزرگ قرن است که تاثیرات آن در منطقه  و جهان ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها