امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118879
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست ‌‌جمهوری حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان شامگاه چهارشنبه در ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست ‌‌جمهوری حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان شامگاه چهارشنبه در این دیدار که به طور سرزده انجام شد از نزدیک با این جانباز سرافراز و خانواده‌اش به گفت‌وگو نشست و برای این جانباز و خانواده‌اش صحت و سلامتی و اجر الهی آرزو کرد.

رئیس‌جمهور با حضور در منزل حسین سعدآبادی فراهانی جانباز 70 درصد قطع نخاع از نزدیک و در فضایی صمیمی با وی و خانواده‌اش دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در سخنانی با تجلیل از ایثار و فداکاری جانبازان عزیز کشورمان و خانواده‌های آنان، اظهار داشت: جانبازان در مسیر آزمایش سختی قرار گرفته‌اند و بی‌تردید هر عملی که برای رضای خداوند با دشواری همراه باشد خدای متعال اجر و پاداش بیشتری به آن می‌دهد.

روحانی با اشاره به اینکه صبر و تحمل و فداکاری جانبازان و خانواده آنان بسیار بزرگ و غیرقابل توصیف است، گفت: به طور قطع و یقین خداوند منان ثواب ویژه‌ای را برای شما جانبازان و خانواده هایتان در دنیا و آخرت مقرر می‌کند.

رئیس‌جمهور با حضور در منزل حسین سعدآبادی فراهانی جانباز 70 درصد قطع نخاع از نزدیک و در فضایی صمیمی با وی و خانواده‌اش دیدار و گفت‌وگو کرد. 

وی همچنین با تجلیل از ایثار و فداکاری همسران جانبازان خطاب به همسر این جانباز اظهار داشت: شما کار بزرگ و بار مسئولیت سنگینی را از ابتدای زندگی مشترک بر دوش گرفته‌اید و بدون تردید در این راهی که خودتان انتخاب کرده‌اید خداوند اجر و پاداش جانبازان عزیز را در دنیا و آخرت برایتان عنایت خواهد کرد.

در این دیدار صمیمی حسین سعدآبادی فراهانی با ابراز خوشحالی فراوان از حضور رئیس‌جمهور در منزل خود خاطراتی از دوران دفاع مقدس و چگونگی مجروح شدن خود بیان کرد.

در این دیدار، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی رئیس‌جمهور به این جانباز سرافراز دفاع مقدس اهدا شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون در امور ایثارگران و رئیس بنیاد شهید و حسین فریدون دستیار ارشد رئیس‌جمهور را در این دیدار همراهی می‌کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها